Pijl ligt verder

Uitdrukkingen en gezegden getoetst aan het Woord.

Het is boeiend om te zien hoe divers en uiteenlopend de uitleg van een Bijbeltekst kan zijn. Dit geldt ook voor uitdrukkingen en gezegden die vaak gerelateerd zijn aan teksten uit de Bijbel, zoals ‘de pijl ligt verder’, ‘de brug is opgehaald’ en ‘van verre staanden’. Al te gauw kunnen dergelijke uitdrukkingen als ouderwets versleten worden of
afgedaan worden als ‘dingen die zwaar zijn om te verstaan’. Aan de andere kant is van belang dat we terdege weten wat we bedoelen met bepaalde uitdrukkingen en gezegden. Wat is de herkomst? In welke context is het oorspronkelijk bedoeld? En als we kijken naar de inhoud, is die overeenkomstig de Schrift?

In deze uitgave worden twintig onder ons bekende uitdrukkingen uitgelegd en getoetst aan het Woord van God. Altijd weer is en blijft het Woord het uitgangspunt in ons spreken en belijden.

Ds. H. Hofman is predikant van de Netherlands Reformed Church te Grand Rapids.
 
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Pijl ligt verder

ISBN: 9789033132544
Auteur: Hofman, Ds. H.
Status: Leverbaar
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

15,90