Beeldend onderwijs

Meditaties over gelijkenissen

De Heere Jezus heeft tijdens Zijn omwandeling op aarde veel gelijkenissen gesproken. Beelden uit het dagelijks leven en de natuur gebruikte Hij om te laten zien wat er gebeurt in het Koninkrijk der hemelen. Zag Hij een zaaier gaan over de akker, dan vergeleek de Heere dit met de prediker die het Woord mag zaaien in het Koninkrijk Gods. Zag Hij een wijnstok groeien langs de
hellingen van Jeruzalem, dan gaf Hij onderwijs over Zichzelf als de ware Wijnstok en Zijn Vader als de Landman.

Eenvoudige, herkenbare beelden die iedereen kan begrijpen. Soms maar een enkel Bijbelvers, soms maar een paar woorden, maar met een zeer diepe inhoud. Onderwijs uit de eerste hand, uit de mond van de Heere Jezus Zelf.

In 26 meditaties biedt ds. Moerkerken in deze bundel stof tot overdenking over de bekendste gelijkenissen.

Eerder verscheen van ds. A. Moerkerken onder andere: 'De leeuw heeft gebruld' (over Amos) en 'De stad van mijn vaderen' (over Nehemia).
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Beeldend onderwijs

ISBN: 9789033132599
Auteur: Moerkerken, ds. A.
Status: Leverbaar
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

19,90