Als wilgen aan de waterbeken

52 meditaties.

Wat kan de werking van Gods Geest lang verborgen blijven. Men durft er niet mee voor de dag te komen. Een ander moest eens iets goeds van ons denken... Maar Gods werk zal toch openbaar komen. Daarom staat er: ‘Zij zullen uitspruiten tussen in het gras, als wilgen aan de waterbeken.’ Wilgen groeien het beste op als ze veel afgeknot worden. Ze zullen opwassen door afbraak, door een weg
van ontdekking heen. Alleen in die weg leren we dat Jezus een volkomen Zaligmaker is.

De 52 meditaties in deze bundel bevatten veel geestelijk onderwijs. Ze zijn oorspronkelijk door ds. Mallan als overdenking geschreven, of ze zijn zorgvuldig geselecteerd uit diens preken. In de volgorde van de meditaties is rekening gehouden met het kerkelijk jaar.

Ds. F. Mallan (1925-2010) was predikant van de Gereformeerde Gemeenten in Nederland.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Als wilgen aan de waterbeken

ISBN: 9789033133527
Auteur: Mallan, Ds. F.
Status: Nog niet verschenen
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

17,90

Verschijningsdatum: 31-10-2025