Weet - Had Adam een navel?

- Waarom staan letters op een toetsenbord in zo’n gekke volgorde?
- Moest Adam met een rib minder leven?
- Gaan vissen niet dood als de bliksem inslaat op zee?
- Hadden leeuwen in het paradijs al scherpe tanden en klauwen?
- In wat voor vis zat Jona?

Het leven zit vol vragen. Of je nu naar je goudvis kijkt (hebben die diertjes echt een geheugen van maar 3 seconden?) of je psalmboekje
openslaat (wat betekent ‘frygisch’ dat boven de psalmen staat?)… Als je er even bij stil staat, kom je erachter dat de wereld vol zit met kleine geheimen. Elke week druppelen dat soort nieuwsgierige vragen binnen bij de redactie van Weet Magazine. In dit boek kom je daarvan een selectie tegen. Of je nu een kritische student bent of een nieuwsgierige ouder, met de 75 vragen in dit boek kun je je hart ophalen.

Weet Magazine is een tweemaandelijks verschijnend populairwetenschappelijk tijdschrift. Het beschrijft de leukste ontdekkingen uit natuur, techniek en wetenschap vanuit een Bijbels perspectief. 
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Weet - Had Adam een navel?

ISBN: 9789083081441
Status: Leverbaar
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

15,95