Van zuil naar zout

In zijn prikkelende boek 'Van zuil naar zout' gaat Kees Boele na hoe je christelijk onderwijs organiseert in een seculier klimaat. Focus niet op christelijke scholen, maar steek in op christelijk onderwijs, aldus Kees Boele. De auteur trekt verrassende lijnen tussen de huidige tijdgeest en de periode voor keizer Constantijn (280-337 na Chr.). Toen waren christenen eveneens een minderheid en was er ook sprake van multireligiositeit.
Tegenwoordig zijn het stoïcisme, epicurisme, scepticisme en neoplatonisme springlevend. Boele zet Erasmus als blauwdruk neer om het christelijk onderwijs vorm te geven. Concreet betekent dit gerichtheid op onderwijs door ouders, catechese in de kerk en christen-docenten op openbare scholen.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Van zuil naar zout

ISBN: 9789043535939
Auteur: Boele, Kees
Status: Leverbaar
Pagina's: 176
Uitgever: KokBoekencentrum Non-Fictie
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

20,99

Aanbevolen producten