Trek de cirkel

Mark Batterson leert je in veertig korte hoofdstukken hoe je kunt bidden door gebedscirkels te trekken om je dromen, familie, problemen en Gods beloften.
Door het toepassen van de principes uit dit boek zul je leren om met meer passie en met een grotere intimiteit volhardend te communiceren met God.
Ervaar de kracht van vrijmoedig gebed en ontdek hoe God op een krachtige manier in en door jouw leven kan werken. Mark
Batterson is oprichter en voorganger van de National Community Church in Washington DC, een kerk met meerdere vestigingen, die gezien wordt als een van de meest vernieuwende en invloedrijkste kerken in Amerika.
Hij is auteur van diverse boeken, waaronder New York Times bestseller The Circle Maker, waarvan er wereldwijd tienduizenden zijn verkocht. 
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Trek de cirkel

ISBN: 9789493206151
Auteur: Batterson, Mark
Status: Leverbaar
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

17,95