Op het kompas van de vreugde

In ‘Op het kompas van de vreugde’ hertaalt jezuïet en internetpastor Nikolaas Sintobin eeuwenoude christelijke wijsheid van Ignatius van Loyola (1491-1556), stichter van de jezuïeten. Kun je je laten leiden door vreugde in een wereld die van de ene crisis in de andere rolt? Dit boek laat zien dat je met vreugde op reis kunt gaan. Ignatius van Loyola biedt een beproefde methode om het Evangelie te ervaren in je gewone
leven. Dit boek vertelt hierover, vertrekkend bij vragen als: Wat is echte innerlijke vrijheid en hoe kan je daarin groeien? Hoe kan je intenser leven in voorspoed en in tegenspoed.

Nikolaas Sintobin staat bekend om zijn heldere en eenvoudige schrijfstijl. Zijn boeken (o.a. ‘Levenslessen’ en ‘Bidden met de Bijbel’) zijn vertaald in twaalf talen en ontvingen meerdere prijzen.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Op het kompas van de vreugde

ISBN: 9789043541787
Auteur: Sintobin, Nikolaas
Status: Leverbaar
Pagina's: 128
Uitgever: KokBoekencentrum Non-Fictie
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

16,99