George MacDonald

'George MacDonald' van C.S. Lewis is een dagboek met voor elke dag een inspirerende kennismaking met het werk van Lewis’ Schotse leermeester. C.S. Lewis werd immers diep beïnvloed door George MacDonald (1824-1905), de Schotse schrijver, dichter en predikant die fantasie en christelijk geloof meesterlijk verbond.

In dit dagboek kiest Lewis voor elke dag een intrigerende gedachte van zijn leermeester.
Het is een ideale kennismaking met MacDonald, die zowel prachtige fantasieverhalen als diepzinnige theologie schreef. Lees het rustig, dag voor dag, en ontdek hoe zijn wijsheid Lewis inspireerde en jou kan inspireren. Een boek voor iedereen die houdt van geloof, fantasie en nadenken over het leven.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

George MacDonald

ISBN: 9789043544139
Auteur: Lewis, C.S.
Status: Nog niet verschenen
Pagina's: 224
Uitgever: KokBoekencentrum Non-Fictie
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

21,99

Verschijningsdatum: 26-02-2026