Amsterdamse dogmatiekcolleges

Aan het eind van 1902 maakte de theoloog Herman Bavinck (1854-1921) de overstap van de Theologische School te Kampen naar de Vrije Universiteit te Amsterdam. Hij werd daar verantwoordelijk voor het onderwijs in de dogmatiek. In dit boek wordt het niet eerder gepubliceerde manuscript 'De voornaamste problemen der tegenwoordige dogmatiek' uitgegeven. Aan de hand van dit manuscript heeft Bavinck dogmatiekcolleges verzorgd
in de jaren 1903-1904. Hij biedt zijn studenten vooral theologiegeschiedenis en filosofiegeschiedenis. Later (1915-1920) heeft hij het manuscript opnieuw gebruikt voor colleges dogmengeschiedenis. Het document vormt de verbindende schakel tussen de eerste en de tweede druk van Bavincks 'Gereformeerde Dogmatiek'.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Amsterdamse dogmatiekcolleges

ISBN: 9789055606368
Auteur: Bavinck, Herman
Status: Leverbaar
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

27,99