Door de wol geverfd

2021. Merel zoekt haar weg in een leven van ambitie; zeker nu het vennootschap binnen het kantoor waar ze werkt binnen handbereik is. Als haar dochter door een ongeluk wekenlang thuis komt te zitten - en Merel tegen wil en dank voor haar moet zorgen - duiken ze samen in de geschiedenis van hun monumentale wevershuisje aan de Oranjegracht in Leiden. Een geschiedenis die Merel aan het denken zet over de keuzes die ze maakt.
1832. Flora verliest haar man aan de eerste cholera-epidemie die door het land raast en raakt daarmee bijna alle inkomsten die haar gezin had kwijt. Ze besluit de plek van haar man in de weeffabriek in te nemen. Een besluit met niet geringe gevolgen. Lukt het haar het hoofd boven water te houden en haar gezin in het wevershuisje aan de Oranjegracht te onderhouden?
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Door de wol geverfd

ISBN: 9789464250114
Auteur: Lunteren, Esther van
Status: Leverbaar
Pagina's: 384
Uitgever: Sestra
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

22,99

Aanbevolen producten