Koken is leuk!

Meer dan 50 heerlijke, makkelijke en gezonde recepten voor chefkoks in spe. Koken is leuk! bevat alles wat de beginnende chefkok nodig heeft om aan de slag te gaan in de keuken. Aan de hand van duidelijke uitleg, veel foto's en handige stappenplannen leren kinderen niet alleen hun eigen lievelingsgerechten klaar te maken, maar vooral ook hoe leuk koken is! Van tussendoortjes, lichte maaltijden en hoofdgerechten, tot
smoothies, desserts en andere zoetigheden. Het boek geeft daarnaast veel handige tips en uitleg over producten en termen. Want wat betekent al dente eigenlijk en hoe snijd je het handigst een avocado? Koken is leuk! vormt de basis voor iedere jonge chef en zorgt niet alleen voor feest in de keuken, maar ook voor een feestje op tafel!
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Koken is leuk!

ISBN: 9789020691672
Status: Tijdelijk niet leverbaar
Pagina's: 128
Uitgever: Kluitman
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

16,99