Brieven (1913-1963)

De Britse schrijver, hoogleraar en apologeet C.S. Lewis was in alle opzichten een veelschrijver. Lezen en schrijven waren voor hem net zo natuurlijk als ademhalen. Dat blijkt ook uit de enorme hoeveelheid brieven die hij heeft geschreven. In Engeland verschenen in 2000-2006 in drie delen zijn Collected Letters, met daarin ruim 3200 brieven.

Van die brieven is nu een zorgvuldige selectie en vertaling gemaakt
door Lewiskenner Arend Smilde. Deze selectie richt zich niet op bepaalde aspecten van Lewis’ leven en werk, maar wil een zo compleet mogelijk beeld geven van het grotere geheel van zijn correspondentie. Met brieven aan familie, vrienden, collega’s, lezers; brieven over literatuur, geloof, de oorlog en veel meer.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Brieven (1913-1963)

ISBN: 9789051946499
Auteur: Lewis, C.S.
Status: Nog niet verschenen
Pagina's: 532
Uitgever: Uitgeverij Van Wijnen
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

29,99