Kamishibai man

De kamishibai-man fietste vroeger elke dag de stad in om verhalen te vertellen aan de kinderen en zelfgemaakt snoep aan hen te verkopen. Maar geleidelijk aan kwamen er steeds minder kinderen op het geluid van zijn houten klappers af. Ze zaten allemaal voor hun nieuwe televisies. Uiteindelijk bleef er nog maar één jongen over en hij had geen geld voor snoep. Jaren later maakten de kamishibai-man en zijn vrouw nog een
keer snoep, en fietste hij opnieuw naar de stad om nog één verhaal te vertellen, zijn eigen verhaal. Wanneer hij uit zijn dagdroom ontwaakt, ziet hij dat hij omringd is door bekende gezichten; de kinderen die hij vroeger vermaakte zijn teruggekeerd, allemaal volwassen en nog enthousiaster om naar zijn prachtige verhalen te luisteren. Met twee heel verschillende, maar opmerkelijke kunststijlen, vertelt Allen Say een verhaal binnen een verhaal, waardoor lezers moeiteloos worden meegenomen naar het Japan van zijn herinneringen.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Kamishibai man

ISBN: 9789493341616
Auteur: Say, Allen
Status: Leverbaar
Uitgever: Van Driel Publishing
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

18,95