
Zo is er maar Een!
Wanneer mensen de dienst uitmaken van de goden, dan geldt: zoveel hoofden zoveel goden. Dan zou ook de 'christelijke God' er een van de velen kunnen zijn. Wanneer God Zelf zegt wie Hij is (openbaring), dan zou Hijonze godsbeelden wel eens heel grondig kunnen storen. Dat Hij dat doet is het uitgangspunt van dit boekje. Zo is er maar Een! wil laten zien wat het unieke is van de christelijke God in tegenspraak met ander
'goden', maar ook vooral door op een positieve manier te laten zien wat de aantrekkelijkheid van deze God is. De God van Israel, de Vader van Jezus Christus, is de zeer verheven God die toch zeer nabij is en als Schepper Zijn Vaderschap schenkt aan schepselen. Geschapen als 'kind in huis', helaas weggelopen 'uit huis' en toch weer een 'thuis'!Het is een verantwoording 'naar binnen' en 'naar buiten' van de belijdenis van de kerk van alle eeuwen: 'Ik geloof in God, deVader...'.
Je zou ook nog kunnen wijzen op het feit dat dit boekje een verdieping wil geven - evenals Klopt het wel...?? - van enkele onderwerpen die in Geloof je dat nu echt? globaal ter sprake kwamen.
Lees verder
-
Gratis verzending
vanaf € 35,00
-
Ook af te halen
in de winkel
Zo is er maar Een!
Status:
Leverbaar
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis
De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.
€ 3,99