Het poepiemonster

Op de 'Meester-Potvis-school' zit maar één meester. De ge-wel-di-ge meester Potvis. Voor de rest zijn er alleen maar juffen. Maar aan juffen heb je niks. Gelukkig is meester Potvis de beste schooldirecteur die bestaat. Want hij kan alles. Hij weet alles. En vooral... hij durft alles. Maar als Aisha, Giel en Rafi de bal op het dak van de school schieten, durft meester Potvis er niet op. En als juf Worm gillend
door de gang rent, durft de meester het monster niet uit de wc weg te jagen. 'Laat de juffen dat maar doen!' roept hij boos. 'Een monster?' giechelen de juffen. 'Oe, wat eng.' Dan is meester Potvis het zat. 'Nu is het afgelopen! Weg met alle juffen!' Aisha, Giel en Rafi blijven alleen achter in de gang. En achter de wc-deur zit nog steeds het monster.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Het poepiemonster

ISBN: 9789085434795
Auteur: Kasse, Bram
Status: Tijdelijk niet leverbaar
Pagina's: 80
Uitgever: Columbus
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

8,99