Wiseman, Ellen Marie

( 7 )
Pagina van 1
  • De verdwenen meisjes van Willowbrook
    De verdwenen meisjes van Willowbrook Wiseman, Ellen Marie € 22,99
    De verdwenen meisjes van Willowbrook
    De verdwenen meisjes van Willowbrook
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 22,99

    De verdwenen meisjes van Willowbrook van Ellie Marie Wiseman gaat over de tweeling Sage en Rosemary Winters. Sage en Rosemary lijken ontzettend op ...

    Meer informatie
  • Olifantenmeisje
    Olifantenmeisje Wiseman, Ellen Marie € 15,00
    Olifantenmeisje
    Olifantenmeisje
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 15,00
    'Olifantenmeisje' van Ellen Marie Wiseman vertelt het verhaal van Lily, die in de jaren '30 op tienjarige leeftijd aan het circus verkocht wordt. Op e...
    Meer informatie
  • Wezenmoeder
    Wezenmoeder Wiseman, Ellen Marie € 22,99
    Wezenmoeder
    Wezenmoeder
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 22,99
    'De wezenmoeder' is een aangrijpende roman over een thema dat nu weer actueel is: de Spaanse Griep van 1918....
    Meer informatie
  • Olifantenmeisje
    Olifantenmeisje Wiseman, Ellen Marie € 22,99
    Olifantenmeisje
    Olifantenmeisje
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 22,99
    'Olifantenmeisje' van Ellen Marie Wiseman vertelt het verhaal van Lily, die in de jaren '30 op tienjarige leeftijd aan het circus verkocht wordt. O...
    Meer informatie
  • De brekerjongens
    De brekerjongens Wiseman, Ellen Marie € 22,99
    De brekerjongens
    De brekerjongens
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 22,99
    'De brekerjongens' van Ellen Marie Wiseman: het rauwe verhaal over kinderarbeid in de mijnen en de hoopvolle strijd van een jonge vrouw voor gerechtig...
    Meer informatie
  • Wat ze achterliet
    Wat ze achterliet Wiseman, Ellen Marie € 22,99
    Wat ze achterliet
    Wat ze achterliet
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 22,99
    Voor de liefhebbers van Kristin Hannah en Jenna Blum: ‘Wat ze achterliet’ van Ellen Marie Wiseman is een ontroerende roman over een moeder die zic...
    Meer informatie
  • De pruimenboom
    De pruimenboom Wiseman, Ellen Marie € 22,99
    De pruimenboom
    De pruimenboom
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 22,99
    Voor de liefhebbers van Jenna Blum en Sarah McCoy: 'De pruimenboom' van Ellen Marie Wiseman is een meesterlijk geschreven verhaal over de veerkracht v...
    Meer informatie
Pagina van 1