Wiseman, Ellen Marie

( 5 )
Pagina van 1
  • Wezenmoeder
    Wezenmoeder Wiseman, Ellen Marie € 22,99
    Wezenmoeder
    Wezenmoeder
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 22,99
    'De wezenmoeder' is een aangrijpende roman over een thema dat nu weer actueel is: de Spaanse Griep van 1918....
    Meer informatie

    Op zondag is onze webshop gesloten. Bedankt voor uw begrip.

  • Olifantenmeisje
    Olifantenmeisje Wiseman, Ellen Marie € 21,99
    Olifantenmeisje
    Olifantenmeisje
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 21,99
    'Olifantenmeisje' van Ellen Marie Wiseman vertelt het verhaal van Lily, die in de jaren '30 op tienjarige leeftijd aan het circus verkocht wordt. O...
    Meer informatie

    Op zondag is onze webshop gesloten. Bedankt voor uw begrip.

  • De brekerjongens
    De brekerjongens Wiseman, Ellen Marie € 20,99
    De brekerjongens
    De brekerjongens
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 20,99
    'De brekerjongens' van Ellen Marie Wiseman: het rauwe verhaal over kinderarbeid in de mijnen en de hoopvolle strijd van een jonge vrouw voor gerechtig...
    Meer informatie

    Op zondag is onze webshop gesloten. Bedankt voor uw begrip.

  • Wat ze achterliet
    Wat ze achterliet Wiseman, Ellen Marie € 21,99
    Wat ze achterliet
    Wat ze achterliet
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 21,99
    Voor de liefhebbers van Kristin Hannah en Jenna Blum: ‘Wat ze achterliet’ van Ellen Marie Wiseman is een ontroerende roman over een moeder die zic...
    Meer informatie

    Op zondag is onze webshop gesloten. Bedankt voor uw begrip.

  • De pruimenboom
    De pruimenboom Wiseman, Ellen Marie € 20,99
    De pruimenboom
    De pruimenboom
    Auteur: Wiseman, Ellen Marie
    Prijs: € 20,99
    Voor de liefhebbers van Jenna Blum en Sarah McCoy: 'De pruimenboom' van Ellen Marie Wiseman is een meesterlijk geschreven verhaal over de veerkracht v...
    Meer informatie

    Op zondag is onze webshop gesloten. Bedankt voor uw begrip.

Pagina van 1