Neem en lees

Waar komt het kwaad vandaan?
Heeft God de zondeval gewild?
Hoe zie ik Gods leiding in mijn leven?
Hoe kan ik ooit tot God komen? Komen deze vragen je bekend voor? Eeuwen geleden stelde de bekende kerkvader Augustinus (354-430) ze ook al. Hij schreef erover in zijn bekendste boek, de Belijdenissen. Mensen die, net als hij, van het christelijke geloof waren afgedwaald, wilde hij erdoor tot inkeer brengen.
Hij wilde zoekers helpen. En mensen die, net als hij, mochten weten dat God Zelf hen had opgezocht, wilde hij versterken in het geloof. Neem en lees is een weergave van Augustinus' bekendste boek in de taal van nu. Op een eigentijdse manier en aan de hand van een 'vraaggesprek' met Augustinus kun je de rijkdom van de Belijdenissen leren kennen.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

Neem en lees

ISBN: 9789033127373
Auteur: Barten, Evert
Status: Leverbaar
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

23,90