De laatste libelle

‘De laatste libelle’ van Kim Michele Richardson is een ontroerende historische roman voor fans van Kate Quinn en Delia Owens. Het is 1936. De 19-jarige Cussy Carter leeft eenzaam in de bossen als de laatst overgebleven vrouw van een geslacht van blauwe mensen uit Kentucky. Om uit haar isolatie te ontsnappen, besluit ze boekkoerier te worden in dienst van de overheid. Op haar trouwe muilezel rijdt ze langs een gevaarlijke
route om boeken te bezorgen bij verarmde heuvelbewoners. Onderweg maakt ze nieuwe vrienden, maar krijgt ze ook te maken met vijandigheid van andere bergbewoners, die haar vanwege haar huidskleur en liefdadigheid wantrouwen… Kim Michele Richardson werd bij het schrijven van deze veelkleurige roman geïnspireerd door de blauwe Fugate-familie en de dappere paardkoeriers die tijdens de Grote Depressie de meest afgelegen inwoners van boeken voorzagen. De roman is inmiddels al in meer dan twaalf talen vertaald.
Lees verder
  • delivery (1)
    Gratis verzending

    vanaf € 35,00

  • Slim vectorobject kopiëren 13.png
    Ook af te halen

    in de winkel

De laatste libelle

ISBN: 9789029736466
Auteur: Richardson, Kim Michele
Status: Leverbaar
Pagina's: 320
Uitgever: KokBoekencentrum Fictie
Bij voorraadartikelen geldt: op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis De afleverdatum kan afwijken in geval van drukte bij PostNL.

22,99