Sundin, Sarah

( 2 )
Pagina van 1
  • De boekhandel van het verzet
    De boekhandel van het verzet Sundin, Sarah € 22,99
    De boekhandel van het verzet
    De boekhandel van het verzet
    Auteur: Sundin, Sarah
    Prijs: € 22,99

    In 'De boekhandel van het verzet' van Sarah Sundin neemt de Amerikaanse ballerina Lucie haar favoriete Engelstalige boekhandel over, zodat de Joods...

    Meer informatie
  • Sterren in de schemering
    Sterren in de schemering Sundin, Sarah € 22,99
    Sterren in de schemering
    Sterren in de schemering
    Auteur: Sundin, Sarah
    Prijs: € 22,99

    'Sterren in de schemering' van Sarah Sundin is een hartslagverhogende oorlogsroman voor de fans van Melanie Dobson en Tricia Goyer die zich afsp...

    Meer informatie
Pagina van 1